39. Jam Jam


Wybaczcie za brak weny do tekstu w notce, ale leżę teraz chora z laptopem na nogach i myślę nad tym kiedy mój pokój w całości będzie pokryty chusteczkami. Na początku miałam ostre zapalenie krtani wywołane przez astmę, która powróciła po biegach na wfie, a teraz jestem przeziębiona. Pominę fakt, że jadę jutro na urodziny do przyjaciółki, ale nie mam za dużo siły </3. 
Co do Little Alphy to mamy jakieś bliźniacze znaki, bo ona również jest chora. Miejmy nadzieję, że nic jej nie będzie i wyzdrowieje. 
Nauka w szkole jeszcze się do końca nie zaczęła, a ja na razie mam same 5 i 4. Powinnam być z siebie dumna, czy może nie? Oczywiście nie wspomnę o matematyce, bo moja pierwsza ocena będzie dwójką. Polecam profil informatyka, ale trzeba się dużo uczyć. </3

Przejdę może jednak do notki T-T
Tak jak powiedziała Evelyn, zrobiłam nieco więcej nagłówków. ^-^ Dino (Seventeen)
Ja się tylko zastanawiałam, kiedy zrobię jakąkolwiek pracę z moim ukochanym maknae. Ale wpadł mi pomysł na opowiadanie i postanowiłam zrobić nagłówek i wyszło z tego właśnie coś takiego.

 Hongbin (VIXX)
Zastanawiałam się jak miałby wyglądać ten nagłówek, ale w końcu efekt końcowy, przynajmniej mnie bardzo zadowolił.

Jungkook (BTS)
Tym razem nagłówek z osobnikiem z Bangtan Boys. Czekaliście aż znowu coś z nimi zrobię? Ostatnimi czasy nie mam jakoś tak ochoty na BTS. Być może przez raki, które robią gównoburze o nic... Sama nie wiem, ale nagłówek mi się podoba.

Mark (NCT)
Mark to najlepsze stworzenie z całego NCT (nie licząc Doyoung'a). Jestem z niego dumna, że już zadebiutował trzy razy i stanął na wysokości zadania. Racja, jego głos na początku w ogóle mi nie przypadł do gustu, ale teraz... No po prostu ah.

Dino (Seventeen)

Hongbin (VIXX)

J-Hoon (B.I.G)

Kuhn (Up10tion)

Mark (NCT)

Park Do Ha (Boys24)

Na dzisiaj już koniec, do następnej notki!

2 komentarze:

 1. W sam raz dodajesz post, bo sobie słucham właśnie audycji kpopowej więc tak trochę tematycznie się zrobiło!
  Wow pierwszy nagłówek jest cudny wygląda jakby płonął przez ten gif! Nagłówek z Kookie mnie oczarował i jest moim faworytem z pośród nagłówków! nagłówek z Markiem ma cudne kolorki! Ja wciaż nie znam nikogo z nct poza nim , Taeilem i Taeyongiem! Czas sie z nich zabrać bo piosenki znam wszystkie! z sygnaturek moimi faworytami są 1, 3 i 4 ♥
  Na koniec życzę dużo zdrowia! Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę powrotu do zdrówka! ♥ Ja cały wrzesień chodzę chora (co roku XD), więc wiem, jak to jest :')
  W drugim nagłówku ten dym tworzy całkiem niezły efekt. Podoba mi się :3 Pierwsza sygnaturka to mój faworyt! Kocham tę pastelową kolorystykę! *-* Czwarta też zwróciła moją uwagę kolorkami. To mój drugi faworyt ^^

  Ściskam ciepło!
  Alessa

  OdpowiedzUsuń

AB City to blog graficzny, założony 14.11.2014r przez Little Alpha i Chingyu.

Nie chcemy robić niczego z przymusu i obie mamy szkołę, dlatego notki pojawiają się nieregularnie.

Szablon główny: od 01.09.2017r
Nagłówek: Chingyu
HTML & CSS: Little Alpha

Łączna liczba wyświetleń


Chingyu & Little Alpha AB CITY cr: X , X , X